kierownik zmiany (Bydgoszcz - Park Przemysłowo-Technologiczny)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się pokrywaniem powierzchni stalowych, poszukujemy osób znających przestrzeń produkcyjną, które chcą podejmować wyzwania na stanowisku:

Nr ref.: 42006
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy podległego zespołu (około 40-50 osób)
  • realizacja zadań produkcyjnych w odniesieniu do objętości, skuteczności, jakości
  • motywacja zespołu
  • nadzorowanie pracy wedle obowiązujących przepisów BHP
  • efektywna realizacja KPI
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem -  najlepiej produkcyjnym
  • umiejętności podejmowania decyzji i zdolność do wzięcia odpowiedzialności
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
  • umiejętność zarządzania czasem pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic

Oferta:
  • umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • praca w systemie 3 - zmianowym
  • możliwość rozwoju i awansu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)