KIEROWNIK ZMIANOWY (DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU)

Lentex S.A.

Lubliniec niedaleko Częstochowa, Opole, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracownikami na stanowiskach mechanika, elektromontera, automatyka,
  • organizowanie i nadzór napraw oraz konserwacji na wydziałach produkcyjnych,
  • planowanie zakupów części zamiennych,
  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków,
  • przygotowywanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie podnoszenie kwalifikacji zawodowych podległego personelu,
  • nadzór nad wykonawcami prac remontowych,
  • praca w systemie czterobrygadowym,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika zmianowego, Brygadzisty lub Team Leadera w dziale Utrzymania Ruchu,
  • ogólna znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn,
  • znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych maszyn oraz urządzeń,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania oraz rozliczania zadań,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • pakiet świadczeń dodatkowych („wczasy pod gruszą”, dodatek świąteczny, kasa zapomogowo- pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe, imprezy dla całych rodzin, wycieczki itp.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883"

Prezentacja firmy

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Logistyka