Kierownik Zespołu Sprzedaży ds. Inwestycyjnych (sieć zewnętrzna)

Vienna Life TU na Życie S. A. Vienna Insurance Group

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolska

Numer referencyjny: KZ/KR 1

Opis stanowiska:

  • planowanie działań sprzedażowych i serwisowych zespołu
  • rekrutacja i budowanie zespołu ds. inwestycyjnych
  • współudział w prowadzeniu szkoleń dla nowych członków zespołu
  • zarządzanie zespołem: motywowanie, raportowanie, coaching
  • budowanie efektywnych relacji z członkami zespołu
  • aktywne wspieranie działań sprzedażowych zespołu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój zawodowy
  • szkolenie wprowadzające produktowe i sprzedażowe
  • wsparcie doświadczonych menadżerów we wprowadzeniu do obowiązków
  • doskonałą atmosferę pracy stymulującą do osiągania dobrych wyników

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • doświadczenie w pozyskiwanie klientów
  • wysoki poziom etyki zawodowej
  • silna orientacja na osiąganie ustalonych celów
  • umiejętności motywacyjne i pozytywne nastawienie do podejmowanych działań
  • mile widziane doświadczenie w sprzedąży programów inwestycyjnych / oszczędnościowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert z numerem referencyjnym klikając na przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Światowy lider w programach długoterminowego inwestowania o globa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse