KIEROWNIK ZESPOŁU SIECI I OBIEKTÓW SANITARNYCH

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 23/21

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie funkcjonowania podległej infrastruktury technicznej tj. zapewnienie sprawności eksploatacyjnej i obsługi technicznej obiektów, sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych;
  • Nadzór nad obsługą techniczną obiektów, sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych oraz technologicznych;
  • Nadzór nad wykonywaniem prewencyjnych przeglądów okresowych oraz napraw sieci, obiektów i urządzeń oraz usuwaniem awarii/usterek w podległej infrastrukturze;
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji eksploatowanych sieci, obiektów i urządzeń;
  • Koordynowanie i dokonywanie odbiorów prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne w zakresie konserwacji i przeprowadzonych napraw eksploatowanych sieci, obiektów i urządzeń;
  • Zarządzanie podległym zespołem, planowanie rozwoju, wyznaczanie oraz weryfikacja realizacji powierzonych zadań.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalności inżynieria środowiska;
  • Świadectwo kwalifikacyjne grupy II Dozór lub uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze infrastruktury sanitarnej - 5 lat, w tym min. 3 miesięczne doświadczenie w zakresie kierowania zespołem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane specjalistyczne szkolenia techniczne lub budowlane;
  • Umiejętność koordynacji i organizacji pracy innych, nastawienie na wyniki i efektywność.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki w wybranych sklepach strefy handlowej Lotniska Chopina;
  • Parking dostępny w ramach atrakcyjnego abonamentu

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 04.04.2021r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.