Kierownik Zespołu Ofertowania

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa analiza ogłoszeń przetargowych
  • Kontrola nad procesem ofertowania w części cenowej i formalnej
  • Analizowanie zapisów SIWZ oraz dokumentacji przetargowej
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (motywowanie oraz organizacja zadań)
  • nawiązywanie kontaktów oraz prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i projektantami
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach
  • analiza rynku w zakresie ogłoszeń przetargowych
  • przygotowanie zestawień i raportów
  • realizacji założonych celów biznesowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • zdolności analitycznego myślenia
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wolne weekendy
  • udział w ciekawych projektach
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwa ścieżka rozwoju zawodowego
  • przyjazna atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Administracja biurowa