Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
* Zapewnienie optymalnego zarządzania magazynem w zakresie przyjmowania,
składowania, pakowania, przechowywania i wydawania materiału.
* Weryfikowanie i zarządzanie księgowe zapasami w magazynach.
* Zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu.

Oferujemy:
* Stabilne warunki zatrudnienie
* Motywacyjny system premiowania
* Możliwość rozwoju własnych kompetencji, doświadczenia
* Uczestnictwo w szkoleniach
* Świadczenia medyczne

Wymagania

Wykształcenie średnie, preferowane wyższe
Minimum 3 letnie doświadczenie w Dziale Łańcucha Dostaw
Preferowana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym/komunikacyjnym
Preferowana znajomość obsługi systemu MRP, IMPULS
Znajomość obsługi MWS (system magazynów wysokiego składowania)
Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, motywowania i oceny podległych pracowników
Uprawnienia na wózki widłowe, preferowane na suwnice i żurawie
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

Prezentacja firmy

MCS Sp. z o.o. powstała i rozpoczęła działalność w 2009 roku.<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca