Kierownik Zespołu Inżynierów (dział serwisu)

Adore Sp. z o.o.

Irlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Irlandii! Dla firmy Kerry Foods, która jest światowym liderem w przemyśle spożywczym, oferującym produkty zapewniające spójność jakości, smaku i wyglądu, poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zespołu Inżynierów do działu serwisu.

Nr referencyjny: JOHN/08/2015

Lokalizacja: Północna Irlandia

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie oraz koordynowanie organizacji pracy podległego zespołu konserwatorów i serwisu
- Eliminowanie zagrożeń i zapewnienie bezpieczeństwa pracy Konserwatorom oraz użytkownikom obiektów
- Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz bezpośredni nadzór nad wykonywanymi naprawami
- Planowanie, koordynowanie i nadzór w zakresie wykonywania czynności związanych z konserwacją, remontem i modernizacją infrastruktury firmy
- Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (ok. 40 tys.GBP rocznie)
- Stałą pracę w stabilnej firmie
- Pomoc w trakcie relokacji (zapewnienie pomocy w poszukiwaniu mieszkania + bonus mieszkaniowy)
- Rozwój poprzez system szkoleń
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

- Wymagana relokacja do Irlandii Północnej
- Co najmniej dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
- Doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem
- Uprawnienia elektryczne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim)
- Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji