Kierownik Zaopatrzenia

Arche Consulting

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu,
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,
• analizę zapotrzebowania na surowce,
• zarządzanie stanami minimalnymi i rotacją surowców,
• zapewnienie dostępności materiałów do produkcji,
• dbanie o poprawność merytoryczną dokumentów zakupowych,
• nadzór nad procedurami zakupowymi i inwentaryzacyjnymi.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki,
• minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu działem zaopatrzenia (ewentualnie nadzór nad realizowaniem projektów w tym obszarze), preferowane w branży produkcyjnej,
• umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
• biegła znajomość obsługi MS OFFICE (szczególnie MS Excel),
• znajomość zagadnień gospodarki zakupowej,
• umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie