Kierownik Zakupów (M/F)

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na nowo-tworzone stanowisko Kierownika Zakupów. Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za procesy zakupowe i globalny sourcing materiałów i usług.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

- Strategiczne zarządzanie obszarami zakupów pośrednich i bezpośrednich, tak w zakresie sourcingu, jak i działania operacyjnego
- Prowadzenie negocjacji z globalnymi dostawcami, określanie warunków współpracy dla zarządzanego regionu
- Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami i klientami wewnętrznymi w obrębie regionu
- Prowadzenie Projektów wspierających operacyjne działania biznesu
- Optymalizacja procesów i kosztów
- Zarządzanie zespołem commodity buyerów

Profil kandydata

- Minimum 7 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w obszarze zakupów i/lub sourcingu
- Poparte sukcesami projekty optymalizacyjne
- Doświadczenie negocjacyjne z dostawcami działającymi globalnie
- Doskonała organizacja pracy
- Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Możliwość dołączenia do dynamicznie rosnącej organizacji
Szeroki wachlarz benefitów który wyróżnia organizację pośród innych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page