Kierownik Zakładu

DR Jurczak

OŁAWA, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Odpowiedzialność za całokształt przebiegu procesu produkcyjnego
Zarządzanie 20 osobowym zespołem produkcyjnym
Planowanie i koordynacja pracy produkcji
Nadzór nad wydajnością produkcji i jakością wyrobów
Optymalizacja kosztów produkcji i oraz czasu pracy

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale produkji
Doświadczenie w obróbce metali,
Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

Prezentacja firmy

Narzędziownia zajmująca się obróbką metali i tworzyw sztucznych n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji