Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby do pracy w zakładzie
produkcyjnym w charakterze: Kierownik zakładu produkcyjnego

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Opis stanowiska:
-zarządzanie zespołem ok. 40 osób; alokacja pracowników do odpowiednich
stanowisk pracy, bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych
-zarządzanie pełnym procesem produkcyjnym
-opracowywanie, analiza oraz wdrażanie planów produkcyjnych
-odpowiedzialność za rozwój, wprowadzanie nowych technologii,
unowocześnianie procesów
-kontrola zgodności wytworzonych elementów pod względem jakości oraz zgodności z dokumentacja projektową
-zapewnienie ciągłości produkcji i monitoring ilości produkcyjnych
-zarządzanie podległym zespołem
-rozliczanie czasu pracy pracowników
-regularne raportowanie wyników

Wymagania:
-zdolności analitycznego, koncepcyjnego myślenia oraz planowania
-doświadczenie minimum 2 lata w zarządzaniu produkcją i zakładem
produkcyjnym
-mile widziana znajomość obsługi programów AutoCAD/Inventor
-znajomość rysunku technicznego
-zorientowanie na wynik oraz osiąganie wyznaczonych celów
-duża samodzielność, motywacja do ciągłego rozwoju
-dobra znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie
-stabilizację finansową i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
-system premiowy
-bardzo dobre warunki pracy
-pracę w międzynarodowym środowisku
-duża samodzielność w działaniu
-możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Izoler to firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria