Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją spożywczą (wypełniaczy organicznych) zatrudni
KIEROWNIKA ZAKŁADU w OLEŚNICY

Opis stanowiska pracy:
• Organizacja przebiegu produkcji przy zapewnieniu, jakości, płynności, terminowości poprzez optymalne wykorzystanie środków technicznych i kadrowych
• Zapewnienie terminowego i jakościowego prowadzenia procesów produkcyjnych
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
• Zapewnienie właściwego wyszkolenia pracowników produkcji w zakresie umiejętności w posługiwaniu się urządzeniami produkcyjnymi.
• Wsparcie dla zapewnienia bezpiecznych warunków pracy oraz przebywania na terenie zakładu zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
• Koordynacja pracy podległych pracowników
• Utrzymanie właściwych kosztów produkcji, zgodnie z założeniami firmy
• Zapewnienie właściwego wykorzystania surowców w procesie produkcyjnym
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i innych obowiązujących systemów w firmie
• Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych
• Opracowanie i aktualizację dokumentacji systemu zapewnienia jakości
• Współpraca z technologami w zakresie identyfikacji problemów technicznych i prowadzenia działań zapobiegawczych

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość tworzenia nowego zespołu
Perspektywy rozwojowe w zakresie nowych produktów i technologii

Wymagania

• Wykształcenie wyższe TECHNICZNE
• Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym branży spożywczej na stanowisku kierowniczym
• Znajomość wytycznych HACCP
• Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
• Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
• Znajomość środowiska Windows Office
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane inne uprawnienia)

Prezentacja firmy

Firma Wood Chip Project istnieje na rynku Polskim od 2012 roku. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości