Kierownik Zakładu - produkcja spożywcza (m/f)

Michael Page

Ustka, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z sektora FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Zakładu. Jest to nowo tworzone stanowisko w strukturach firmy. Idealny profil to samodzielna osoba, która łączy korporacyjne doświadczenia w zarządzaniu produkcją oraz umiejętności prowadzenia/rozwoju własnego biznesu.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa organizacja z sektora FMCG, która jest światowym liderem w swojej kategorii. Firma posiada 3 zakłady produkcyjne w ramach jednej grupy produktowej oraz lokalizacji.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie optymalnego funkcjonowania 1 z 3 zakładów produkcyjnych w ramach grupy
  • Zarządzanie produkcją (planowanie, organizowanie oraz monitorowanie procesu produkcji)
  • Zarządzanie jakością (zapewnienie wszystkich norm jakościowych na obszarze tj. HACCP, GMP, GHP)
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy na podległym obszarze zgodnie z normami BHP i OŚ
  • Tworzenie oraz realizacja strategicznych celów biznesowych w organizacji
  • Zarządzanie kosztami oraz zespołem +/- 200 osób

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (techniczne lub ekonomiczne)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu produkcją w sektorze spożywczym
  • Otwartość, komunikatywność oraz orientacja na realizację celów biznesowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów dodatkowych oraz wsparcie w zakresie relokacji
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie o globalnym zasięgu
  • Ciekawe programy szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ustka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page