Kierownik zakładu konserwacji

P.U.P. Kon-Rem Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- samodzielne prowadzenie całości spraw związanych z optymalnym funkcjonowaniem zakładu w zakresie działalności konserwacyjnej, remontowej i ekonomicznej
- nadzór nad dokumentacją techniczną produktów realizowanych przez Spółkę
- rzetelne i terminowe opracowywanie i sporządzanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
- wykonywanie przeglądów ofert i umów, dokonywanie wizji lokalnych na obiektach
- reprezentowanie Spółki w postępowaniach o udzielenia zamówienia publicznego

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mechanika, automatyka, elektryka lub pokrewne)
- uprawienia SEP do 1kV
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży dźwigowej
- znajomość norm oraz przepisów związanych z branżą dźwigową
- biegła obsługa pakietu MS OFFICE
- umiejętność pracy pod presją czasu
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- do dyspozycji samochód służbowy, komputer oraz telefon
- prywatną opiekę medyczną
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o. jest największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Marketing / PR / Social Media