Kierownik wydziału surowego i trawiatora

Traditional Polish Style Sp. z o.o.

32-300 Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu tłoczenia i trawienia;
 Inicjowanie działań usprawniających procesy i technologię;
 Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji;
 Rozwój metod i narzędzi optymalizujących pracę;
 Bieżąca analiza osiąganych wyników i ich raportowanie;
 Planowanie zatrudnienia i wykorzystania przydzielonych zasobów;
 Aktywne i skuteczne zarządzanie podległym personelem;
 Aktywny udział i inicjatywa w zapewnieniu przestrzegania przepisów BHP i budowy kultury bezpiecznej pracy.

Oferujemy:
 Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
 Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
 Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
 Miesięczne wynagrodzenie 5100,00 zł brutto plus premia za prawidłową realizację planu produkcyjnego;
 Miłą atmosferę pracy.

Wymagania

 Wykształcenie wyższe techniczne, preferowani będą absolwenci wydziału mechanicznego, specjalizacja spawalnictwo; zarządzanie i inżynieria produkcji; inżynieria materiałowa;
 Znajomość zagadnień technicznych budowy maszyn będzie dodatkowym atutem;
 Biegła znajomość Ms Office;
 Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań;
 Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
 Mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
 Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.

Prezentacja firmy

Traditional Polish Style Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2005... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji