Kierownik węzła betoniarskiego

POLAQUA Sp. z o.o.

Pawłówek, kujawsko-pomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pawłówek

ZADANIA:

• kontrola procesu produkcji mieszanek na węźle betoniarskim;
• bieżąca logistyka dostaw surowców do produkcji oraz kontrola ich zużycia;
• zarządzanie węzłem betoniarskim oraz ustawienie placu;
• zarządzanie podległym zespołem;
• stały nadzór nad bezpieczeństwem pracy.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
• pracę w zespole specjalistów z branży.

WYMAGANIA:

• ukończone studia wyższe techniczne;
• min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
• praktycznej znajomości zagadnień związanych z produkcją oraz rynkiem surowców;
• wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;
• umiejętność organizacji pracy, samodzielność i odpowiedzialność;
• znajomość MS Office;
• prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.