Kierownik warsztatu samochodowego

P.P.H.U. PATSTAR

starachowice, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania:
• Zarządzanie pracą podległego personelu obejmująca 30 pracowników (min. mechaników ,elektryków blacharzy i lakierników.
• Realizacja celów jakościowych i sprzedażowych Serwisu,
• Bieżące planowanie napraw i organizacja pracy podległego zespołu w sprawnym usuwaniu usterek.
• Organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem obsługi pojazdów,
• Koordynacja napraw pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta pojazdów,
• Raportowanie działalności Serwisu do Zarządu firmy zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy,
• Ustanawianie celów, nadzór i kontrola pracy podległych Pracowników, a w szczególności czasu i jakości pracy,
• Dbanie o infrastrukturę techniczną i poziom wiedzy Pracowników,
• Realizacja procesu Serwisu samochodów zasad i procedur firmy, a w szczególności: właściwe diagnozowanie usterek w pojeździe,
• Dbanie o jakość, terminowość i efektywność napraw pojazdów,
• Właściwe organizowanie czasu przeglądów i/lub napraw,
• Zarządzanie pracą Serwisu celem uzyskania pożądanych wskaźników,
• Dbałość o jakość, wynik i czystość przeglądów i napraw zlecanych przez klientów Serwisu,
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym (średnie - w przypadku długiego stażu i doświadczenia na podobnym stanowisku),
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Szeroka wiedza i doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów ciężarowych ,specjalnych i maszyn budowlanych.
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• Systematyczność i zdolności organizacyjne,
• Dyspozycyjność i zaangażowania w pracę,
• Dbanie o wizerunek Firmy,
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i nie unikania konsekwencji,
• Umiejętność motywowania ludzi i egzekwowania postawionych zadań,
• Umiejętność komunikacji i negocjacji z klientem,
• Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Prezentacja firmy

PPHU Star San Duo specjalizuje się w remontach, modernizacji i sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kadra zarządzająca