Opis stanowiska pracy

Do obowiązków należeć będzie nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Warsztatu poprzez:

-zarządzanie podległym zespołem,

-przydzielanie i kontrolę zadań na poszczególnych stanowiskach,

-nadzór nad jakością wykonywanych usług

-nadzór nad dokumentacją dotyczącą wykonywanych prac w Warsztacie, tworzenie

-zleceń napraw i przekazywanie ich do realizacji podległemu zespołowi,

-czuwanie nad terminowością prowadzonych napraw,

-nadzór nad wyposażeniem Warsztatu

-współpraca z innymi pracownikami firmy w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

Wymagania:

-min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

-wykształcenie techniczne

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-stabilność zatrudnienia

-pracę w wyjątkowej atmosferze, w dynamicznym młodym zespole

-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Prezentacja firmy

BROKER to sieć hurtowni budowlanych na terenie województwa pomors... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kadra zarządzająca