Kierownik utrzymania ruchu

ARK Agencja Pracy

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik utrzymania ruchu.

Wymagania

-wykształcenie wyższe - techniczne,
-min 2 lata doświadczenia w pracy na tłoczni,
-znajomość zasad utrzymania ruchu,
-bardzo dobra organizacja własnej pracy,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
-rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:
-nadzór techniczny nad dostosowywaniem matryc (tłoczników) do produkcji masowej,
-naprawa i konserwacja matryc do wykrawania i formowania komponentów,
-nadzór nad obsługą maszyn do obróbki metali: (tokarka, frezarka, szlifierka),
-kontrola stanu napraw matryc,
-modernizacja i wdrażanie modyfikacji.

Prezentacja firmy

ARK Agencja Pracy oferuje usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria