Kierownik Utrzymania Ruchu

Agencja Headhunters

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters Sp. z o.o. to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Aktualnie dla naszego Klienta, do zakładu produkcyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownika Utrzymania Ruchu (woj. śląskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
Modernizacje i regulacje maszyn, zapewnienie ich prawidłowej pracy i eksploatacji
Wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych
Bieżące usuwanie awarii, naprawy i remonty maszyn
Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

Nasz Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, pamiętając o załączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Wymagania

Wykształcenie techniczne, mile widziany stopień inżyniera

Min. 2 lat doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym w służbie technicznej

Znajomość maszyn przemysłowych w tym pras - warunek konieczny

Znajomość pakietu MS Office

Dobra znajomość programów CAD

Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

Umiejętności pracy w zespole

Inicjatywy w działaniu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji