Kierownik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Zawiercie

Obowiązki:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy
  • Zarządzanie Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia ciągłości i wydajności procesów produkcyjnych
  • Planowanie i nadzór nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn
  • Sporządzanie planów przeglądów maszyn w ujęciu rocznym, miesięcznym oraz tygodniowym
  • Kontrola kosztów Działu w odniesieniu do zaplanowanego budżetu
  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań obszarze utrzymania ruchu ( TPM)
  • Odpowiedzialność za zakupy oraz magazyn części zmiennych maszyn
  • Bieżąca kontrola zdolności maszyn
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi wspierającymi Dział Utrzymania Ruchu
  • Nadzór nad przeglądami i remontami budynków oraz instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne, elektroniczne i automatyczne),
  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu TPM,
  • Praktyczna znajomość technik zarządzania utrzymaniem ruchu,
  • Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, elektroniki, automatyki, pneumatyki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę na kierowniczym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości dalszego rozwoju w firmie;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce