Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik utrzymania ruchu

Nr ref.: 36064
Praca stała
Lokalizacja: Środa Śląska

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem ok. 9 osób (inżynierowie,brygadzista, elektromechanicy)
  • koordynowanie planowanych przeglądów maszyn, a także bieżących napraw i planowanych remontów
  • przygotowywanie i kontrola budżetu działu oraz poziomu kosztów utrzymania ruchu w zakładzie
  • wsparcie merytoryczne działu poprzez prowadzenie niezbędnych szkoleń i dzielenie się wiedzą techniczną z podległym zespołem
  • zarządzenie mediami oraz flotą samochodową
  • implementacja działań z zakresu Preventive Maintenance we współpracy z działem produkcji
  • wyznaczanie i egzekwowanie KPI’s
  • nadzorowanie pracy działu i firm zewnętrznych z uwzględnieniem wysokich standardów bezpieczeństwa
  • nadzorowanie gospodarki częściami zamiennymi
  • udział w projektach usprawniających w zakresie Lean Management/ WCM oraz wdrożenie TPM

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn)
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dedykowaniu i egzekwowaniu zadań
  • doświadczenie w strukturach utrzymania ruchu
  • co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • zdolności organizacyjne, rzetelność, sumienność
  • wysoki poziom samodzielności w podejmowaniu działań oraz decyzyjności
  • doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu TPM oraz Preventive Maintenance
  • uprawnienia SEP (dozorowe pow. 1 kV) będą atutem

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej firmy, będącej liderem w swojej branży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem premiowym
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz rodziny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)