Kierownik utrzymania ruchu

Firma OK

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Utrzymanie ruchu w zakładzie zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku i rozdmuchu. Opracowanie harmonogramów, prowadzenie i rejestrowanie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń. Diagnozowanie i usuwanie awarii. Kierowanie zespołem przynależnych pracowników, umiejętność wyznaczania priorytetów, Wyznaczanie i weryfikacja zadań powierzonych podwładnym. Dyspozycyjność.

Raportowanie poziomu awaryjności, usuniętych awarii za dzień poprzedni, składanie zamówień na części niezbędne do usunięcia awarii / poprawy standardu kierownikowi produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne ze znajomością budowy maszyn i urządzeń.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w usuwaniu awarii podzespołów elektronicznych.
  • Znajomość filozofii LEAN MANUFACTURING.

Proponowane warunki:

  • Praca na pełny etat.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony .
  • Atrakcyjny system premiowania, zależny od osiągniętego poziomu awaryjności maszyn i urządzeń.
  • Pracę w firmie nastawionej na ciągłe dążenie do sukcesu, szkolącej kadrę techniczną, otwartej na sugestie swoich pracowników.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla przemysłu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Logistyka