Kierownik utrzymania ruchu

MasterHR

Goleniów, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Goleniów

Zadania:

  • Zarządzanie zespołami podległych wydziałów: mechanicznego i elektrycznego i magazynem części zamiennych,
  • Nadzorowanie realizacji harmonogramów przeglądów okresowych oraz remontów maszyn i urządzeń,
  • Nadzorowanie okresowej kontroli sprawności i zgodności z obowiązującymi przepisami bhp, p.poż, UDT i ZSZJ maszyn i urządzeń firmy,
  • Nadzorowanie prowadzenia dokumentacji maszyn i urządzeń oraz ich awarii zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Odpowiedzialność za instrukcje obsługi maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie nadzoru nad infrastrukturą budowlaną, wodno-kanalizacyjna, elektryczną, pozostałymi mediami w firmie i narzędziami,
  • Inicjowanie działań usprawniających pracę oraz optymalizujących koszty infrastruktury, maszyn i urządzeń i współpracowanie z technologami w tym zakresie,
  • Planowanie i realizowanie budżetu związanego z infrastrukturą, mediami oraz utrzymaniem maszyn i urządzeń w ruchu,
  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie przedsiębiorstwa w czynniki energetyczne,
  • Przestrzeganie zasad określonych w procedurach i instrukcjach zakładu.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, prawa budowlanego i zarządzania projektami inwestycyjnymi,
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym,
  • Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zespołem,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność negocjacji, rzetelność i chęć pracy z wartościami firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę ( system jednozmianowy, możliwość ruchomego czasu pracy),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Adekwatne narzędzia pracy i dodatkowe benefity ( telefon, opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, karta multi-sport, dostęp do ZFŚS, system emerytalny i lojalnościowy, zniżki na zakupy w sklepach, możliwość uzyskania rocznej premii, szkolenia menadżerskie, imprezy integracyjne),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.