Kierownik utrzymania ruchu

Human & Hunter Sp. z o.o.

44-240 Żory, śląskie

Miejsce pracy: 44-240 Żory

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracą Działu Utrzymania Ruchu w sposób zapewniający ciągłość procesów produkcyjnych;
  • Planowanie i realizacja prac remontowych i eksploatacyjnych;
  • Nadzór nad bieżącymi przeglądami;
  • Rozwój, optymalizacja i implementacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu;
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń;
  • Zapewnienie nadzoru merytorycznego i koordynowanie procesu utrzymania ruchu;
  • Odpowiedzialność za zgodność stanu technicznego infrastruktury produkcyjnej z obowiązującymi przepisami;
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • Sporządzanie raportów i analiz;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie motoryzacyjnej;
  • Znajomość systemów utrzymania ruchu;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2;
  • Biegła znajomość MsOffice;
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Odpowiedzialność i rzetelność;

Oferujemy:

  • Umowe o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.