Kierownik Utrzymania Ruchu Wydziału Produkcyjnego (M/F)

Michael Page

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest prężna firma z sektora przemysłowego.

Job description:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Utrzymanie parku maszynowego w ciągłym ruchu
- Zarządzanie zasobami ludzkimi i materiałowymi
- Koordynacja autonomicznego UR
- Zabezpieczanie, przekazywanie i właściwie przechowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej wszystkich maszyn i urządzeń oraz archiwizowanie nowo wprowadzanych zmian technicznych na maszynach i urządzeniach
- Przygotowywanie i realizacja planu remontu maszyn i urządzeń
- Bieżąca kontrola kosztów w zakresie utrzymania ruchu

Requirements:

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min. 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym (mistrz, kierownik) w dziale utrzymania ruchu
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość prewencyjnego, autonomicznego i korygującego UR znajomość rysunku technicznego (mechanicznego)
- Znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, energetyki
- Uprawnienia SEP (elektryczne, energetyczne i gazowe do dozoru)
- Praktyczna wiedza z zakresu TQM, Lean Manufacturing, 5S, Kaizen
- Znajomość systemu SAP
- Bardzo dobra organizacja pracy oraz ponadprzeciętne umiejętności managerskie

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria