Kierownik Utrzymania Ruchu (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za poziom dostępności i niezawodności maszyn oraz urządzeń,
  • utrzymanie ciągłości produkcji niezakłócanej przez nieplanowane przestoje urządzeń,
  • instalacja nowych maszyn,
  • przeprowadzanie inwentur urządzeń,
  • nadzór nad stanem technicznym budynków,
  • zarządzanie zespołem pracowników utrzymania ruchu,
  • planowanie harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • koordynowanie oraz weryfikowanie efektów zleconej pracy firmom zewnętrznym,
  • codzienne raportowanie wszystkich kluczowych wskaźników,
  • rozwój kultury utrzymania ruchu w oparciu o ciągłe doskonalenie pracowników i procesów, z wykorzystaniem metodologii i odpowiednich narzędzi Lean i PIP+,
  • ścisła współpraca z innymi działami, w osiąganiu zakładanych wydajności i jakości produkcji,
  • zarządzanie kosztami utrzymania ruchu i realizacja inwestycji w ramach dostępnego budżetu,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych i rozwijanie systemów wspierających gospodarkę materiałową, w celu identyfikowania i zapewniania dostępności kluczowych części,
  • zapewnienie optymalnej dostępności podstawowych narzędzi,
  • prowadzenie zakupów zgodnie z zasadami i polityką zakupową firmy, negocjowanie warunków zakupów,
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas napraw i postojów remontowych,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów dotyczących, zdrowia i bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz standardów firmy, zarówno przez pracowników własnych jak i firmy zewnętrzne, w ramach obszaru zarządzania.

Wymagania:
  • wykształcenie, techniczne (mechaniczne lub elektryczne),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle, sektor automotive - mile widziany,
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość pakiet MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność zarządzania zmianą,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w tym hydrauliki siłowej i elektryczną),
  • wiedza z zakresu BHP i umiejętność promowania bezpieczeństwa pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (minimum B2),
  • doświadczenie w pracy według standardów Lean,
  • umiejętność sporządzania prostych rysunków technicznych,
  • uprawnienia SEP eksploatacyjne i dozorowe,
  • znajomość wskaźników TPM, OEE, MTTF, MTBF, MTTR,
  • znajomość narzędzi FMEA,
  • znajomość parku maszyn - maszyny wtryskowe, prasy spawalnicze, linie AKF i in. - mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • atrakcyjny system premiowy i benefity,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy