Kierownik Utrzymania Ruchu - FMCG - Opakowania

Michael Page

Małopolskie, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać pracami całego działu utrzymania ruchu w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu, producenta opakowań dla branży FMCG szukamy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zakładu, a podlegać mu będą Liderzy UR. Zakłąd produkcyjny zlokalizowany jest w województwie małopolskim.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Zarządzanie planem zadań prewencyjnych utrzymania ruchu, oraz utrzymaniem budynkiem,
  • Zapewnienie realizacji wyznaczonych celów rocznych i miesięcznych działu utrzymania ruchu,
  • Analizowanie awarii, usuwanie ich poprzez organizowanie ergonomicznych planów działań i wspomaganie zespołu,
  • Współodpowiedzialność za realizację celów dotyczących ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i organizacji,
  • Poprawianie efektywności wyposażenia produkcyjnego w relacji z dostawcami,
  • Aktualizacja planu i instrukcji pracy Utrzymania Ruchu,
  • Udział przy nowych uruchomieniach, budowanie budżetów, zapytania ofertowe, specyfikacje,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań na podległym obszarze.

Profil kandydata

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia energetyczne SEP D + E 20kV,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość systemów automatyki i budowy maszyn,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych,
  • Doświadczenie w kierowaniu złożonym zespołem,
  • Znajomość systemów TPM, Lean,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w rozwijaniu pracowników.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia,
  • Rozwój w strukturach międzynarodowych,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page