Kierownik Usług Porządkowych

Inwemer System Sp. z o.o.

Kraków i okolice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi w zakresie usług porządkowych, Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik regionu usług porządkowych

B2B, teren działania – Kraków i woj. małopolskie

Cel stanowiska

Racjonalne zarządzanie powierzonym obszarem oraz utrzymanie wysokiej jakości usług, na poziomie gwarantującym satysfakcję klienta.

Zadania

• Nadzorowanie realizacji usługi na rzecz kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług w powierzonym obszarze

• Budowanie długoterminowych relacji z obsługiwanymi kontrahentami, dbanie o jakość wykonywanych usług.

• Rekrutacja i rozliczanie z zadań pracowników w powierzonym obszarze

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

• Zapewnienie sprawnej organizacji regionu

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

• Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi

• Komunikatywność, otwartość

• Zdolności organizacyjne

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Samodzielność w działaniu

• Prawojazdy kategorii B

Oferta

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Szkolenia

• Możliwość awansu

• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

Prezentacja firmy

Klient infoPraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Inne