Kierownik Technologii (M/F)

Michael Page

dolnośląskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klient, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku w branży produkcyjnej poszukuję Kierownika odpowiedzialnego za technologię i realizację planów inwestycyjnych firmy.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, lider w swojej branży

Opis stanowiska

  • Nadzór nad działem rozwoju i wdrażaniem zmian na produkcie
  • Technologiczne wsparcie produkcji
  • Aktywne wdrażanie rozwiązań związanych z automatyzacją procesu
  • Zarządzanie działalnością firmy w obszarze korzystania z maszyn i urządzeń oraz innych zasobów
  • Doradztwo w obszarach technicznych
  • Odpowiedzialność za zapewnienie sprawności funkcjonowania maszyn i urządzeń i ich optymalnej efektywności
  • Odpowiedzialność za zgodność podejmowanych działań z normami ochrony środowiska
  • Nadzór nad utrzymaniem budynków
  • Rozwój i realizacja planów inwestycyjnych firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: dolnośląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page