KIEROWNIK STUDIA FITNESS (M/K) z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko.

WYMAGANIA

  • Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów i pracowników do osiągania swoich celów
  • Masz talent organizacyjny i odznaczasz się dobrze ustrukturyzowanym sposobem pracy
  • Stale pamiętasz o tym, aby mieć w centrum uwagi życzenia naszych klientów
  • Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie
  • Cechujesz się silnie rozbudowanymi kompetencjami społecznymi oraz sytuacyjnym stylem przywództwa
  • Mile widziane są wykształcenie trenerskie oraz doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych
  • Praktyczne doświadczenie w branży usług dopełni Twój profil
  • Mówisz płynnie po niemiecku i jesteś gotowy uczestniczyć w kilkutygodniowych szkoleniach w Niemczech

OBOWIĄZKI

  • Jako Kierownik Studia jesteś odpowiedzialny za obsługę klientów oraz za załatwianie wszelkich bieżących spraw personalnych i administracyjnych, wchodzących w zakres działalności studia fitness.
  • Odpowiadasz za zespół składający się maksymalnie z ok. 20 pracowników, których mocne strony i potencjał samodzielnie rozpoznajesz i wspierasz.
  • Do Twoich obowiązków należą również dobór i rozwój personelu, a także dbanie o pozytywną atmosferę w zespole.
  • Jako wzór do naśladowania dla trenerów aktywnie przekazujesz klientom na powierzchni treningowej naszą koncepcję TRENINGU, pamiętając przy tym o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

Prosimy także o informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia oraz najbliższego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca