Kierownik Sprzedaży i Marketingu

InterKadra Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowej firmy, przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji oraz finalizacja kontraktów;
  • Wdrażanie, nadzorowanie działań marketingowych i sprzedażowych marki;
  • Opracowanie strategii sprzedaży oraz działań marketingowych;
  • Uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym –wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmypoprzez umiejętne nawiązywanie relacji biznesowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie poparte sukcesami w zakresie marketingu i sprzedaży oraz prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie chemiczne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale sprzedaży oraz marketingu;
  • Znajomość rynku sprzedaży z ukierunkowaniem na branżę chemiczną;
  • Cechy osobowościowe: odpowiedzialność, sumienność, kreatywność,wysoka kultura osobista oraz przedsiębiorczość;
  • Orientacja na cel oraz konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:
  • Prace w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i znaną marką;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych;
  • Prace w gronie najlepszych specjalistów z całego świata oraz prace w przyjaznej i milej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.