Kierownik Sprzedaży ds. inwestycji (branża techniczna/budowlana)

Randstad Polska Sp. z o.o.

woj.wielkopolskie, wielkopolskie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej  z branży technicznej (stolarka otworowa), aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40516
Praca stała
Lokalizacja: woj.wielkopolskie

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych inwestycji w regionie woj. wielkopolskiego
  • zarządzanie sprzedażą inwestycyjną
  • prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczne
  • bezpośrednia współpraca z architektami, deweloperami, inwestorami i wykonawcami
  • koordynowanie pracy zespołu handlowego
  • monitorowanie nowych inwestycji w regionie
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej w branży budowlanej/technicznej
  • wiedza i doświadczenie w doradztwie technicznym produktów budowlanych
  • wieloletnie doświadczenie we współpracy z inwestorami, deweloperami, architektami
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu handlowego
  • umiejętność samodzielnego działania, wysoka dojrzałość biznesowa
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferta:
  • praca u producenta z ugruntowaną pozycją na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (umowa o pracę, system premiowy)
  • możliwość długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)