Kierownik spedytor miedzynarodowy

Mdtrans

kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mdtrans poszukuje osoby na stanowisku Kierownik spedytor miedzynarodowy Busy do 3,5t

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie decydowała za:
-wybór kandydatów do dalszej współpracy
-nadzór nad pracownikami
-realizowaniem ustalonych planów
-aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
-organizację przewozów na terenie kraju i za granicą
-budowanie trwałych relacji z klientami
-bieżącą analizę i optymalizację kosztów
-przygotowywanie ofert handlowych
-pozyskiwanie przewoźników oraz rozwijanie wzajemnej współpracy
-kontrolę realizacji zleceń
-nadzór nad dokumentacją transportową

Od kandydatów oczekujemy:

-min. rok doświadczenia na stanowisku Spedytora
-znajomość języka niemieckiego,( francuski, angielski)
-doświadczenia w pozyskiwaniu zleceń transportowych
-bardzo dobrej znajomości rynku transportowego
-samodzielności i odpowiedzialność w działaniu
-zorientowania na realizację założonych celów
-umiejętności pracy pod presją czasu
-terminowości oraz doskonałej organizacji pracy

Oferujemy:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-przyjazną atmosferę pracy
-wysokie wynagrodzenie ( uzale. od wyników pracy)
-jasne i zdrowe zasady współpracy
-brak lojalnościówek

zainteresowanych prosze o kontakt te. lub e-mailowy z dołączeniem CV

Prezentacja firmy

Firma MDTRANS poszukuje osoby na stanowisku Kierownik spedytor mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców