Kierownik Spedycji Drogowej

Meritus Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Human Focus Sp. z o.o., z siedzibą w Gdyni,

wpisana do Krajowego rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7910

dla swojego Klienta – polskiej firmy spedycyjnej z blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• zarządzanie podległym zespołem (4 spedytorów),

• zarządzanie procesem transportowym,

• organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,

• nadzór nad realizacją budżetu,

• pozyskiwanie Klientów,

• budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy,

• pozyskiwanie przewoźników,

• zatrudnianie, rozliczanie, nadzorowanie obsługi,

• windykacja należności,

• kontrola nad obiegiem dokumentów,

• obsługa reklamacji,

• ubezpieczenia cargo.

Firma oferuje:

• korzystne warunki zatrudnienia,

• umowę o pracę,

• ciekawą pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się spółki o 100% polskim kapitale.

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem,

• wykształcenie wyższe (kierunek transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem),

• znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i Klientów,

• zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

• umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,

• biegła znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.) Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

\\\\\\\"Meritus Consulting to firma prowadząca działalność w obszarze zw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców