Kierownik specjalistycznego Salonu Sprzedaży Drzwi i Okien - PIŁA

Art-Service Wyposażenie Wnętrz s.c.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedaż drzwi i okien.
Nadzór na pracą zespołu - trzy osoby.
Obsługa klienta detalicznego i obsługa lokalnych inwestycji.
Obsługa ewentualnego procesu reklamacyjnego.
Pomiar otworów okiennych i drzwiowych.
Sporządzanie ofert, wycen inwestycyjnych, doradztwo techniczne.
Nadzór nad pracą ekip montażowych i ich rozliczanie.
Obsługa bieżąca dokumentów: zamówienia, przyjęcia towaru, sprzedaż, kasa fiskalna.
Przygotowanie i realizacja akcji reklamowych.
praca w niektóre soboty - dyżury

Wymagania

wykształcenie minimum średnie - preferowane techniczne
prawo jazdy kat. B
Znajomość programów wyceny okien
znajomość technik pomiaru otworów okiennych i drzwiowych

Prezentacja firmy

Sprzedaż detaliczna drzwi i okien. Sprzedaż hurtowa drzwi.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie