Kierownik Służby Pięter w Hotelu 3* w Polanicy-Zdroju

Dom.Developer Resort Sp. z o.o.

50-306 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kierownik Służby Pięter

Opis stanowiska:

Kierownik Służby Pięter będzie osobą odpowiedzialną za zapewnianie wysokiej jakości usług w pionie Służby Pięter, koordynowanie działań pracowników, zapewnienie dostępności pokoi do sprzedaży i czystości powierzchni ogólnodostępnych, zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego personelu oraz za zapewnienie stosowania odpowiednich standardów
i procedur obowiązujących w marce.

Wymagania

Wymagania:
•doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•doświadczenia w pracy w branży hotelarskiej,
•wykształcenie średnie,
•znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP),
•bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
•dynamizm, dokładność i sumienność,
•dyspozycyjność,
•znajomość języka obcego będzie stanowić dodatkowy atut.

Prezentacja firmy

Hotel w Polanicy-Zdroju dysponujący 95 pokojami, parkiem wodnym, centrum... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka