Opis stanowiska pracy

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownik Sklepu, odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i  nadzorowanie pracy personelu sklepu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów.

Wymagania

Nasze wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu, planowanie czasu pracy

Ponad przeciętna motywacja do pracy, nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Wysoka kultura osobista

Umiejętność komunikacji z pracownikami oraz centralą firmy

Gotowość do pracy fizycznej

Sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Prezentacja firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firma „SPS Handel” S.A. właścici... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości