Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klient, popularnej i szybko rozwijającej się sieci sklepów designerskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik sklepu

Nr ref.: 39340
Praca stała
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów sprzedażowych sklepu
  • rekrutacja pracowników
  • zarządzanie zespołem
  • budowanie wizerunku firmy

Oczekiwania:
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ekonomiczne/z obszaru ZZL
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownik sklepu lub zastępcy/asystenta kierownika
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • dynamizm pracy

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: pensja zasadnicza + system premiowy
  • szkolenia wenętrzne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)