Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Kierownik Sklepu Spożywczego

Miejsce pracy: Dębica, Jodłowa (pow. dębicki)

Region: podkarpackie

Zadania:

- Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta oraz indywidualne podejście do klienta,

- Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,

- Organizowanie i nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu,

- Współpraca z działem handlowym,

- Przygotowanie sklepu do akcji promocyjnych,

- Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru,

- Dbałość o porządek i czystość w sklepie,

- Wdrażanie poleceń i zadań Zarządu.

Wymagania:

- Znajomość branży spożywczej - warunek bezwzględny,

- Wykształcenie min. średnie,

- Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

- Umiejętność zarządzania i motywowania pracowników,

- Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym i znajomość branży FMCG,

- Umiejętność skutecznej realizacji założonych celów.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

- Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Szeroki zakres zadań,

- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Mile widziane doświadczenie zawodowe. Osoba powinna posiadać predyspozycje w zawodzie sprzedawca.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo "Samres" to firma działająca na rynku od 20 lat. <br/>D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie