Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta – firmy z branży budowlanej poszukujemy:

Kierownika Sklepu

Lokalizacja: Grudziądz

Zakres obowiązków:

• Realizacja wytyczonych celów i planów sprzedażowych,
• Zarządzanie i sprawowanie kontroli nad działalnością sklepu,
• Zarządzanie zespołem podległych mu pracowników sklepu,
• Bezpośredni kontakt i obsługa klientów.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Dyspozycyjności, zaangażowania i samodzielności,
• Dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
• Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (głównie MS Excel).

Prezentacja firmy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie