Opis stanowiska pracy

Do naszego sklepu w Chorzowie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Kierownika sklepu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie sklepu oraz wykonywanie planów sprzedaży.
Składanie zamówień na towar.
Prowadzenie dokumentacji na poziomie sklepu (grafik pracy, listy obecności, ewidencje sprzedaży)

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, umowę o pracę oraz system premiowy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
Znajomość branży odzieżowej
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętności zarządzania małym zespołem pracowników
Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
Pozytywne nastawienie i chęć pracy z klientem

Prosimy o przesyłanie CV za zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Marka TEXTILE house funkcjonuje na rynku europejskim od 15 lat.
W Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca