Kierownik sklepu- Poznań

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z barnży Fashion poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik sklepu- Poznań Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • zarządzanie 5-10 osobowym zespołem sprzedawców
  • rekrutacja pracowników, motywowanie podległego zespołu
  • realizacja budżetu sprzedażowego
  • realizacja wyznaczonych KPI
  • zarządzanie towarem na poziomie sklepu
  • bieżąca aranżacja sklepu
  • prace administracyjne

Wymagania:

  • min. 2- letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika sklepu
  • bardzo dobra znajomość branży Fashion
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • biegła znajomość wskaźników sprzedażowych
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów poza płacowych
  • atrakcyjny system premiowy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.