Kierownik sklepu odzieżowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Osiąganie założonych wyników handlowych i operacyjnych
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i optymalizacji współpracy z innymi działami
  • Nadzorowanie wszystkich procesów handlowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ze znaną marką
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu salonem sprzedaży w branży odzieżowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Nastawienie na osiąganie założonych wyników
  • Elastyczność i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials