Kierownik Serwisu Samochodowego

Impart Sp. z o.o.

31-500 Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Centrum Motoryzacyjnego Mirex, dynamicznie rozwijającej się firmy usługowej, zajmującej się m.in. kompleksowymi usługami motoryzacyjnymi, istniejącej na rynku od 1997 roku, autoryzowanego przedstawiciela BOSCH; w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Woj. lubelskie
Zakres obowiązków:
Zarządzanie pracą serwisu samochodowego;
Efektywne zarządzanie i koordynowanie działań podległych pracowników;
Obsługa klienta, tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz identyfikowanie ich potrzeb, obsługa reklamacji;
Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług serwisowych;
Nadzór nad prawidłowym rozliczaniem zleceń serwisowych;
Podejmowanie działań w kierunku maksymalizacji wydajności i produktywności;
Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:
Rozwojową pracę w dynamicznej i postępowej firmie,
Stabilne i atrakcyjne warunki oraz niezbędne narzędzia pracy,
Szanse doskonalenia zawodowego i pogłębiania kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane: mechanika, elektronika, elektryka;
Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu serwisu samochodowego;
Wiedza z obszaru budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;
Bardzo dobra znajomość mechaniki poparta doświadczeniem w praktycznym wykonywaniu usług, w tym umiejętność diagnozowania usterek (np. podczas jazdy samochodem);
Orientacja na cele biznesowe z zachowaniem wysokich standardów pracy;
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność budowania zespołu i motywowania pracowników;
Umiejętność planowania pracy własnej i innych;
Umiejętność obsługi komputera;
Prawo jazdy minimum kat. B;
Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej;
Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. rosyjskiego;
Zaangażowanie w pracę, dynamizm, odpowiedzialność oraz samodyscyplina;
Wysoka kultura osobista, dbałość o prezencję, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Obszary działania firmy to: <br/>- pośrednictwo w zatrudnieniu, rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca