Kierownik Sekcji Rozwoju Aplikacji IBM System

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Project Management

Opis stanowiska:

  • Wyznaczanie kierunków rozwoju, projektowanie struktury aplikacji oraz rozłożenia elementów funkcjonalnych projektu pomiędzy aplikacje w środowisku AS/400
  • Projektowanie zmian, a także rozwój i utrzymanie systemów informatycznych w oparciu o biznesowy opis zmiany oraz listę wymagań funkcjonalnych
  • Pełnienie funkcji lidera projektu ze strony Departamentu Informatyki lub lidera zadania
  • Przeprowadzanie wyceny pracochłonności zadań na potrzeby planowania harmonogramu prac Sekcji oraz harmonogramu realizacji projektów
  • Współpraca z innymi sekcjami Departamentu Informatyki w ramach działalności bieżącej (np. uzgodnienia dotyczące harmonogramów wspólnych prac, interfejsów między aplikacjami, itp.)
  • Wykonywanie czynności raportowych w pracy Departamentu Informatyki
  • Ocenianie, motywowanie i rozwój podległych pracowników oraz wytyczanie i delegowanie zadań a także udzielanie pracownikom merytorycznego wsparcia

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym – min. rok
  • Doświadczenie w obszarze programowania w języku RPG 3-5 lat
  • Znajomość zagadnień architektury systemów IT, inżynierii oprogramowania oraz programowania i integracji systemów – mile widziana
  • Wykształcenie kierunkowe – Informatyka, Inżynieria Oprogramowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Udział w strategicznych projektach prowadzonych wewnątrz organizacji
  • Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długotrwały samochodu

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.