Kierownik Salonu

Klient InfoPraca

Radom, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Radom

W związku z rozwojem firmy, do nowo otwieranych salonów, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Praca w oparciu o funkcjonujące standardy.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i obsłudze klienta.
  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie w pracy z planami i wskaźnikami sprzedaży.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz zespołu.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.