Opis stanowiska pracy

O NAS

​Stylish Sp z. o. o. to młody, międzynarodowy zespół, który sprowadził markę Loake Shoemakers do Polski. Pierwszy Salon Loake otworzyliśmy w Warszawie w 2015 roku. Od tego czasu zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bycie częścią międzynarodowej, dynamicznej i szybko rozwijającej się firmy
  • Kulturę organizacji gdzie "wszystko jest możliwe"
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ze stałą podstawą, ale i premią za wyniki
  • Współpracę z silną, międzynarodową marką
  • Podróże służbowe m.in. na targi mody w Europie

​KOGO SZUKAMY:

Szukamy kandydatów:

  • z pasją do mody
  • z umiejętnością uczenia się
  • którzy są niezależni i chcą podejmować nowe wyzwania

​ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY:

  • Będziesz odpowiedzialny za całkowite zarządzanie sklepem uwzględniając:
  • Doskonałe reprezentowanie marki
  • Zarządzanie i szkolenie zespołu
  • Aktywną sprzedaż
  • Raportowanie wyników
  • Wybór asortymentu

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Wysoka umiejętność sprzedażowa
  • Doświadczenie w rekrutowaniu, szkoleniu, motywowaniu i zarządzaniu podległym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym (w mowie i piśmie)
  • Zaawansowana znajomość MS Windows i MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, terminala płatnicznego i systemu sprzedażowego

Prezentacja firmy

Stylish to firma, która odpowiada m.in. za markę Loake Shoemakers oraz s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne