Kierownik Salonu z odzieżą damską

Maxima

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Maxima zatrudni kierownika sklepu do swojego butiku z odzieżą damską w Galerii Amber w Kaliszu.

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- realizacja wyznaczonego planu sprzedaży salonu;
- efektywne zarządzanie zespołem;
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w salonie;
- dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu poprzez realizację procedur VM.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowusku,
- zainteresowania modą ;
- dobrej organizacji pracy;
- kreatywności oraz dynamiki w działaniu;
- potrafiących wyznaczać i kontrolować długo- i krótkoterminowe cele,

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem Kierownik Kalisz.

Prezentacja firmy

MAXIMA to ekskluzywna polska marka odzieżowa, obecna na rynku od 1996 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie