KIEROWNIK SALONU JUBILERSKIEGO

BIURO DORADCZE

Ostrołęka, Ełk, mazowieckie

Rekrutację prowadzimy dla wiodącego w swojej branży, renomowanego producenta i dystrybutora wyrobów jubilerskich, który w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka, Ełk

Obowiązki na stanowisku pracy :

  • kierowanie pracą salonu jubilerskiego (planowanie pracy, dobór i rozwój zespołu, spełnienie standardów jakościowych, zabezpieczenie majątku)
  • nadzór nad warunkami ekspozycji towaru
  • nadzór nad poprawnością sprzedaży i operacji kasowych
  • wdrażanie i utrzymywanie najwyższych standardów sprzedaży
  • udział w zamawianiu towaru
  • podejmowanie lokalnych inicjatyw marketingowych
  • stała współpraca z centralą firmy

Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziany kierunek: handel i marketing, zarządzanie lub podobne)
  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, mile widziane doświadczenie w pracy w sieci handlowej
  • dobrej znajomości zasad handlu na rynku dóbr luksusowych (samochody, kosmetyki, biżuteria itp.)
  • umiejętności kierowania zespołem pracowniczym
  • otwartości na kontakt z klientem
  • nienagannej prezencji
  • najwyższej staranności i uczciwości

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym i nastawionym na cele zespole profesjonalistów
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość kreowania najwyższych standardów
  • bardzo stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki, uzależnione od efektów pracy

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr telefonu
601 562 134